U bent hier: campings > Frankrijk > Lot et Garonne > Fongrave > Camping Domaine Ramonjavel

Camping Domaine Ramonjavel www.ramonjavel.eu

Campingnr 27696
Positief (9)     9
  • algemeen
    /10
    9.1
  • omgeving
    /10
    8.8
  • sanitair
    /10
    8.1
  • animatie
    /10
    8.9
  • zwembad
    /10
    8.9
  • kindvriendelijkheid
    /10
    9.6
  • plaatsen
    /10
    9.5
  • prijs/kwaliteit
    /10
    9.3
40 beoordeling(en)
Plaats Fongrave
Land fra Frankrijk
Regio Lot et Garonne
Website Open de website van deze camping in een apart scherm.
Contact
Type camping Boerencamping Familiecamping Paardencamping
Geschikt voor Families met kleine kinderen Kampeerders met huisdieren Rustzoekers
Type campingWat voor type camping is dit volgens u?
Heeft u correcties of aanvullingen?
Geef nu uw mening over deze camping
Zoek
Zoek op regio

Zoek
Bekijk foto's

Domaine Ramonjavel | Campingmening.nl

Reacties

| 2015 | voorseizoen
Positief (9.9)
9.9
  • algemeen
    10/10
    10
  • omgeving
    10/10
    10
  • sanitair
    10/10
    10
  • animatie
    10/10
    10
  • zwembad
    10/10
    10
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    10/10
    10
in JUNI 2016 Met onze caravan aan het water gestaan en genoten van de rust en gezelligheid van deze camping aan een leuk watertje met Brigitte en Don als gast vrouw/heer.
De camping is heel mooi met enorme treurwilgen.
Wat een extra verrassing was was de brasserie die in de open schuur is ingericht en waar we met de familie van heerlijke gerechten konden genieten.
Het zwembad is geweldig en de trampoline niet te vergeten, de ezel en pony's en kippen maken het voor kinderen ook heel aantrekkelijk, de binnen speelplaats met bibliotheek is ook heel verrassend, en als klap op de vuurpijl is mijn haar keurig geknipt.
in 1 woord GEWELDIG!!
Wout en Lieneke
berichtnr: 80778

| 2015 | voorseizoen
Positief (9.0)
9.0
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
In de mei vakantie van 2016 (op deze site kan ik alleen 2015 aanklikken) hebben we een week vakantie gevierd in een luxe tent op Domaine Ramonjavel. Al meerdere malen zijn wij hier geweest, maar de laatste keer waren we echt blij verrast. De nieuwe eigenaren hebben het van een boerencamping verandert in een luxe vakantie park. Wat we vooral een plus punt vonden was dat de honden nu ook niet meer loslopen, daar waren wij nooit zo van gecharmeerd.. De luxe tenten zijn zeer ruim opgezet, zijn prachtig ingericht en staan mooi aan het water. Voor mijn dochtertje van 3 vond ik het heel fijn dat om de vlonder een hek staat zodat ze zelf niet naar het water kon. Het was fijn dat we een privé badkamer hadden, heerlijk wat een luxe! De kinderen hebben we niet gehoord, ze vermaakten zich in de speelschuur en in de speeltuin. De barbecue avond en de pizza avonden met de smoker van Don is zeker een aanrader. Voor ons zeker een volgende keer!
berichtnr: 80737

| 2015 |
Positief (9.9)
9.9
  • algemeen
    10/10
    10
  • omgeving
    10/10
    10
  • sanitair
    10/10
    10
  • animatie
    10/10
    10
  • zwembad
    10/10
    10
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    10/10
    10

Wij kregen een warm onthaal, van de Nederlandse fam. met 3 kinderen.

Heel veel voorzieningen voor gezinnen met kinderen o.a. mooi zwembad ; in het meertje een trek pontje en veel speeltuig.

Ook de beestenboel niet te vergeten zoals varkens ezels paard en kippen

Een heel goede keuken en een heel bijzondere ervaring was, dat zelfs de kinderen van de fam. mee hielpen om het de gasten naar de zin te maken.

Niets is te gek om de gasten te plezieren.

Chapeau.

Read more at http://www.zoover.nl/frankrijk/aquitaine/fongrave/domaine-de-ramonjavel/bed-and-breakfast#Ph2dLM4gWVT5u1JY.99
berichtnr: 80736

| -1 |
Negatief (5.4)
5.4
  • algemeen
    5/10
    5
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    4/10
    4
  • animatie
  • zwembad
    2/10
    2
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    4/10
    4
  • prijs/kwaliteit
    7/10
    7
It's a joy to find soomnee who can think like that
berichtnr: 80685

| 2015 |
Positief (8.6)
8.6
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    8/10
    8
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    8/10
    8
Geweldige vakantie gehad bij Don en Brigitte die er alles aan doen het je naar de zin te maken. We hebben 2 zoons van 2 en 3 jaar, die zich volop vermaakten. Heel fijn is dat het autovrij is en er is volop vertier door de speeltuin met schommels en trampoline en de reuze zandbak, De speelschuur waar ze lekker kunnen spelen als het te warm is of regent. Het zwembad, de pret in het meer en niet te vergeten de kinderboerderij. Ook heerlijk gegeten bij Table d'hote waar Don zich uitslooft met zijn supersmoker Brutus. Elke ochtend hebben we in de Brasserie genoten van een heerlijk ontbijtje. In de omgeving is veel te beleven: kastelen, grotten een klimpark, Walibi en de heerlijke Franse marktjes.
berichtnr: 80448

| 2015 | hoogseizoen
Positief (8.8)
8.8
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    8/10
    8
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Eind augustus op Ramonjavel verbleven in een luxe tent. We hebben genoten van het uitzicht op het meertje en de rust. De kinderen vermaakten zich prima in het zwembad, de speelschuur of met alle beesten die zo nu en dan eens los liepen. Wat een gezelligheid, Een echte aanrader!
berichtnr: 80439

| 2015 |
Positief (8.6)
8.6
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    8/10
    8
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
In het najaar een week bij Don en Brigitte verbleven in een mooie kamer. Wat een gezelligheid en gastvrijheid op een prachtige plek in een mooie omgeving. Bedankt Don en Brigitte, we komen zeker terug!
berichtnr: 80438

| 2013 | hoogseizoen
Positief (8.6)
8.6
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    10/10
    10
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
We zijn voor de eerste keer op Camping Ramonjavel geweest, we zijn al weer een maand terug maar denken nog elke dag aan de geweldige tijd die we daar hebben gehad.
We hebben ook de hond meegenomen en ook zij heeft erg genoten.
Het gemoedelijke met iedereen of het nu volwassenen, kinderen of de dieren zijn staat hoog in het vaandel bij Jan en Yolande.
Ook met Ruud en Gerda was het heerlijk vertoeven,staan ook voor iedereen klaar waar en wanneer ook.
Kortom het was een super vakantie, en gaan zeker nog een keer terug.
Het motto van hun is dan ook : Alles mag ,niets moet.
Als het maar gezellig is .........en dat was het !!!!!!!!
berichtnr: 75261

| 2013 |
Positief (9.4)
9.4
  • algemeen
    10/10
    10
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    10/10
    10
  • zwembad
    10/10
    10
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Voor ons de tweede keer dat we op Ramonjavel geweest zijn, deze keer met hond. Het unieke van deze camping is dat je nooit gebonden bent aan je hond of je kids. Je kunt altijd met een gerust hart van de camping af en alles achterlaten. De ideale camping voor liefhebbers van rust en dieren, maar ook gezelligheid kun je opzoeken bij "de schuur", samen borrelen of eten, niks moet alles mag. Een tocht over de Lot met Jan zijn speedboot is ook een echte aanrader. Wij gaan het liefst in het naseizoen, dan is de drukte met kinderen over, er zijn dan ook prachtige plekjes voor tent of caravan aan het water waar je heerlijk kunt vissen en/of de hond kan zwemmen. Wij hebben dus 2x een heerlijke vakantie gehad!
berichtnr: 75132

| 2013 | hoogseizoen
Positief (8.6)
8.6
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Zelfs voor ons als niet-kampeerders is deze camping fantastisch. We zaten in een luxe tent-ensuite die op een prima plek stond. De kinderen (4 en 8) hebben zich de hele vakantie vermaakt in het zwembad, met de jonge poesjes en andere dieren en met alle kinderen. Wat opvalt is de relaxte, fijne sfeer. Alles mag en niets hoeft, de dieren lopen regelmatig vrij rond te grazen over de camping en 's avonds poets je je tanden bij de kippen op stok. Voor hele kleine kinderen is deze camping misschien iets minder geschikt vanwege de kreek waar alle plaatsen omheen liggen, maar dat is met een zwemvestje op zich ook weer opgelost. Wat wij ook geweldig vonden zijn de eetmarkten in de omgeving. Deze camping is in alle opzichten een aanrader, wij komen zeker nog een keer terug!
Ellen, Martijn, Nynke en Jasmijn
berichtnr: 75104

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review

Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen

* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review