U bent hier: campings > Frankrijk > Lot et Garonne > Monflanquin > Camping Domaine Laborde

Camping Domaine Laborde www.domainelaborde.com

Campingnr 11576
Positief (6.8)     6.8
  • algemeen
    /10
    5.9
  • omgeving
    /10
    7.8
  • sanitair
    /10
    7.6
  • animatie
    /10
    6.1
  • zwembad
    /10
    7.1
  • kindvriendelijkheid
    /10
    6.3
  • plaatsen
    /10
    7.1
  • prijs/kwaliteit
    /10
    6.1
10 beoordeling(en)
Plaats Monflanquin
Land fra Frankrijk
Regio Lot et Garonne
Website Open de website van deze camping in een apart scherm.
Contact
Type camping Naturistencamping Familiecamping Natuurcamping
Geschikt voor Rustzoekers Families met kleine kinderen Families met oudere kinderen
Type campingWat voor type camping is dit volgens u?
Heeft u correcties of aanvullingen?
Geef nu uw mening over deze camping
Zoek
Zoek op regio

Zoek
Bekijk foto's

Domaine Laborde | Campingmening.nl

Reacties

| 2012 |
Positief (8.8)
8.8
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    8/10
    8
  • zwembad
    10/10
    10
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    8/10
    8
Mooie camping met ruime staanplaatsen. Ook veel typen chalets. Prachtige zwembaden met 2 grote waterglijbanen. Pizzas zijn overheerlijk. Op het terras is het goed vertoeven met een glaasje wijn of bier, lekker genieten van de ondergaande zon.
berichtnr: 74337

| 2011 | hoogseizoen
Positief (9.0)
9.0
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    10/10
    10
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    8/10
    8
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    8/10
    8
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    8/10
    8
Fijne camping waar wij al met plezier ruim 20 jaar komen in alle seizoenen met onze kinderen en de laatste jaren zonder, de kritiek die ik hier van sommige mensen lees kan ik niet plaatsen. Fraaie omgeving met diverse leuke dorpjes (bastides) met bezienswaardigheden waar wij nog steeds niet op zijn uitgekeken
Wat betreft de beschuldigende vinger m.b.t het achteraf afrekenen van bar/restaurant rekening zeg ik maar "zoals de waard is vertrouwd hij zijn gasten"
berichtnr: 68020

| 2011 | hoogseizoen
Positief (8.8)
8.8
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    8/10
    8
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Wij zijn dit jaar voor de tweede keer in het hoogseizoen naar Laborde geweest. We zijn een gezin met 2 kinderen (9 en 13). De kinderen hebben ook dit jaar weer genoten van het verblijf op deze camping. ook de jeugd die meehelpt op deze camping gaat leuk met de kinderen om. Wij snappen al dat negatieve commentaar dan ook niet zo goed. Als je in het voor of naseizoen gaat lijkt het me logisch dat er niets voor kinderen gedaan wordt.... sanitair is schoon, en tja boven zijn maar 5 douches, maar zelfs tijdens het 'spitsuur' (tussen 18:00 en 20:00) hoef je niet lang te wachten.
wij wilden di jaar eigenlijk een keer naar Kroatie, maar de kids wilden perse naar Laborde. volgend jaar proberen we we ze toch over te halen om een keer naar Kroatie te gaan:-)
berichtnr: 66629

| 2010 | hoogseizoen
Positief (8.6)
8.6
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    8/10
    8
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
De negatieve klanken die ik hier lees kan ik helaas niet beamen. Je hoort wel eens de eigenaar het personeel de waarheid zeggen, maar dat moet ook wel eens met jongelui. Verder hebben wij het er de laatste jaren bijzonder naar de zin. Ook met de eigenaren kunnen we het prima vinden (al zijn wij dan Nederlanders) en ook met de zoon is het goed toeven.
De pizaa's die door Kees himself worden gebakken zijn de lekkerste die ik ooit geproefd heb, biertje erbij: heerlijk!
Als iemand me vraagt om iets negatiefs te bedenken over deze camping, dan kan ik daar helaas geen antwoord op geven. Zeuren is ook een eigenschap denk ik dan maar!
berichtnr: 65111

| 2010 | hoogseizoen
Negatief (5.2)
5.2
  • algemeen
    5/10
    5
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    2/10
    2
  • zwembad
    5/10
    5
  • kindvriendelijkheid
    2/10
    2
  • plaatsen
    3/10
    3
  • prijs/kwaliteit
    2/10
    2
The camping is nice, but the owners.......ohhhh my god, what an unfriendly owners. The wife, Yvon is the most terrible woman i know. Also her husband, Kees is so arrogant. Our advice for the son, Hans, look for another job now you still can.
There was not enough showers, toilets and shaded places. The pizza's which Kees prepare is sooooo salt. Don't eat it, they want you to order lots of drinks. And if you don't pay directly, they will write it down and you can pay the next day. But you gonna pay triple the price. These people are unreliable. there eyes see only ÄÄÄÄ. And if you rent a cabin and you already payed (far to much) for it......forget it. If you leaving they will present you a bill for electricity. we can go on and on but we will advice people: Do not go to this camping if you want a great time. And if you do be warned, you will go home disappointed.

berichtnr: 62590

| 2010 | hoogseizoen
Negatief (5.0)
5.0
  • algemeen
    2/10
    2
  • omgeving
    6/10
    6
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    6/10
    6
  • zwembad
    3/10
    3
  • kindvriendelijkheid
    5/10
    5
  • plaatsen
    5/10
    5
  • prijs/kwaliteit
    5/10
    5
Een verschrikkelijke camping, personeel die overdag in uitdagende kledij loopt en onbeschoft is tegen gasten. Koud zwembad, arrogante eigenaar die ten overstaan van de gasten ruzie maakt met zijn personeel. Een zwemmeer waar niemand in wil zwemmen en zo kan ik nog wel even doorgaan. Jammer, want het terrein en de faciliteiten zouden zich echt kunnen lenen voor een mooie naturistische vakantie.
berichtnr: 58232

| 2010 | voorseizoen
Negatief (4.6)
4.6
  • algemeen
    3/10
    3
  • omgeving
    8/10
    8
  • sanitair
    5/10
    5
  • animatie
    1/10
    1
  • zwembad
    6/10
    6
  • kindvriendelijkheid
    5/10
    5
  • plaatsen
    7/10
    7
  • prijs/kwaliteit
    5/10
    5
Wij zijn in 't voorseizoen geweest. Op de site staat dat in het hoofdseizoen activiteiten worden georganiseerd, daar houden ze zich ook echt aan. In het voorseizoen is er dan letterlijk niets te doen.
We zijn regelmatig er op uit geweest om ons toch te vermaken.
De pizza's zijn prima, die worden gemaakt door de eigenaar.
Af en toe leek het wel een soap, als het gezin (eigenaar) weer tegen elkaar ingingen. Het galmde over de hele camping.

Qua fietsroutes valt het erg tegen, ze konden slechts 1 route te voorschijn halen en die was qua afstand erg kort.

Onze eerste 'aanvaring' met de eigenaar was toen we aankwamen.
Hij stond achter de receptie en zei 'Wat kom je hier doen?', leek ons niet erg professioneel.
We hebben begrepen dat zijn zoon de camping op den duur zal gaan overnemen. Wij en andere gasten vroegen zich alleen af wanneer, want we denken dat de benadering naar de gasten wat positiever zal zijn.

Wat we hinderlijk vonden dat er regelmatig diverse honden losliepen, waarom weten we niet want alleen aangelijnde honden waren welkom.

Of we hier weer terugkomen... we denken het niet, er zijn genoeg alternatieven in de omgeving en aanraden bij vrienden en kennissen... wat denk je zelf?
berichtnr: 55875

| 2010 | voorseizoen
Negatief (4.2)
4.2
  • algemeen
    2/10
    2
  • omgeving
    5/10
    5
  • sanitair
    6/10
    6
  • animatie
    2/10
    2
  • zwembad
    6/10
    6
  • kindvriendelijkheid
    2/10
    2
  • plaatsen
    6/10
    6
  • prijs/kwaliteit
    3/10
    3
hier gaan wij nooit meer heen. de vaste gasten noemen camping laborde de tam-tamcamping. de eigenaren, kees en yvonne, zijn arrogant en bot en heel erg aanwezig, ze maken constant ruzie in het bijzijn van de gasten en kletsen negatief over de bezoekers. er is te weinig sanitair, boven 4 w.c.'s en 5 douches, zwembadwater is echt geen 30 graden, zoals zij beweren.
in de maanden april, mei en juni is er niets te doen, de supermarkten en bezienswaardigheden zijn ruim een half uur rijden. wij hebben enkele kids gezien en verder alleen bejaarden. dit is een camping voor 60plussers.
let op! betaal je brood en restaurant/bar direct, er wordt met een 'vork' geschreven.
als je een huisje huurt, krijg je achteraf nog de elektra-rekening. heb je last van hooikoorts, ga er niet heen, het gras laten ze hoog staan. pillen, neusspray en oogdruppels helpen niet meer.
de eigenaren hebben een hekel aan hollanders, dat zeggen ze openlijk (behalve dan aan hun euro's).die klagen alleen maar en tegen kritiek kunnen ze niet.
wij hebben meerdere mensen zien vallen/uitglijden naar beneden richting sanitair, omdat er losse tegels liggen. als je dit meldt, zeggen ze dan moet je je maar vasthouden. wij zijn niet verantwoordelijk!
nee, voor ons nooit meer.

berichtnr: 55801

  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review

Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen

* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review