U bent hier: campings > Frankrijk > Lot > Creysse > Camping Du Port

Camping Du Port www.campingduport.com

Campingnr 11565
Positief (8.4)     8.4
  • algemeen
    /10
    8.5
  • omgeving
    /10
    8.5
  • sanitair
    /10
    7.5
  • animatie
    /10
    7.5
  • zwembad
    /10
    8.5
  • kindvriendelijkheid
    /10
    9
  • plaatsen
    /10
    9
  • prijs/kwaliteit
    /10
    9
3 beoordeling(en)
Plaats Creysse
Land fra Frankrijk
Regio Lot
Website Open de website van deze camping in een apart scherm.
Contact
Type camping Familiecamping
Geschikt voor Families met kleine kinderen Kampeerders met huisdieren Families met oudere kinderen
Type campingWat voor type camping is dit volgens u?
Heeft u correcties of aanvullingen?
Geef nu uw mening over deze camping
Zoek
Zoek op regio

Zoek
Bekijk foto's

Du Port | Campingmening.nl

Reacties

| 2011 | hoogseizoen
Positief (8.8)
8.8
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    10/10
    10
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    8/10
    8
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Prachtig gelegen camping met ruime plaatsen. Zeer vriendelijke ontvangst, bereid om op het engels over te schakelen als het in het frans niet lukt. Op de camping voldoende schaduw en veel speelruimte. Het zwembad is niet groot maar voldoet voor ons prima.
Fietsverhuur en op kleine afstand ook kanoverhuur.
Het prachtige dorpje ligt vlakbij, met gezellige auberge waar je ook voor een ijsje terecht kan.

Ons is het dus prima bevallen (pa,ma en een 12 en 8 jarige zoon en dochter)
berichtnr: 66641

| 2010 | hoogseizoen
Positief (7.4)
7.4
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    7/10
    7
  • zwembad
    8/10
    8
  • kindvriendelijkheid
    9/10
    9
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Zeer aan te bevelen gezinscamping.
Twee weken een tit-home gehuurd, een fijne accommodatie (gloedje nieuw) voor 4 personen.
Onze kinderen (twee gezinnen, 4 kinderen, leeftijd 9 tot 12) hebben zich prima vermaakt. Veel ruimte om te spelen (kampeerplaatsen zijn relatief zeer ruim, camping wordt zeker niet volgestampt), zwembad zeer geschikt voor waterpret, rivier ondiep en vrij rustig stromend.
Veel speelkameraadjes dit seizoen, voor de oudere kinderen is het wat lastiger om zich te vermaken.
Er wordt het nodige aan animatie gedaan, maar de onzen hadden daar geen behoefte aan.
In de avonduren eveneens vertier zoals barbecue, rumpunchavond, livemuziek e.d.

ís Morgens redelijke broodservice, voor boodschappen dien je de auto te gebruiken.
In de directe omgeving (15 km) afgezien van de vele sportieve mogelijkheden weinig te doen. Plaatsje stelt niets voor, wel een leuk restaurantje op 5 minuten lopen waardoor het eventuele gemis van plateservice op de camping wordt opgevangen.

Veel nationaliteiten, dus niet de in deze gebieden vaak gebruikelijke oranjedominantie (zoals bv in Souillac)

Slechts éen sanitairgebouw, wellicht voor de kampeerders wat te weinig, het kan een enkele keer druk zijn bij de douche of de afwas. Wordt goed schoongemaakt maar doet wat verouderd aan.

Honden zijn toegestaan, stonden we enigszins wantrouwend tegenover, maar je merkt er eigenlijk niets van, geen kabaal, geen rommel op de grond.

Al met al een zeer prettig verblijf gehad op een sympathieke, kindvriendelijke camping
berichtnr: 57711

  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review

Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen

* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review