U bent hier: campings > Frankrijk > Lot > Le Vigan > Camping Le Reve

Camping Le Reve www.campinglereve.com

Campingnr 11550
Positief (7.2)     7.2
  • algemeen
    /10
    7
  • omgeving
    /10
    6.5
  • sanitair
    /10
    7
  • animatie
    /10
    8.5
  • zwembad
    /10
    8
  • kindvriendelijkheid
    /10
    8
  • plaatsen
    /10
    6.5
  • prijs/kwaliteit
    /10
    6
2 beoordeling(en)
Plaats Le Vigan
Land fra Frankrijk
Regio Lot
Website Open de website van deze camping in een apart scherm.
Contact
Type camping Familiecamping Zwembadcamping
Geschikt voor Families met kleine kinderen Rustzoekers
Type campingWat voor type camping is dit volgens u?
Heeft u correcties of aanvullingen?
Geef nu uw mening over deze camping
Zoek
Zoek op regio

Zoek
Bekijk foto's

Le Reve | Campingmening.nl

Reacties

| 2015 | hoogseizoen
Negatief (4.8)
4.8
  • algemeen
    4/10
    4
  • omgeving
    4/10
    4
  • sanitair
    5/10
    5
  • animatie
    7/10
    7
  • zwembad
    7/10
    7
  • kindvriendelijkheid
    6/10
    6
  • plaatsen
    3/10
    3
  • prijs/kwaliteit
    2/10
    2
De camping lijkt op het eerste gezicht erg fijn, maar blijkt uiteindelijk verre van te zijn.
De bazen, Huub en Carla, zijn onaardige mensen die niet open staan voor oplossingen.
De manier waarop wij ze met hun personeel om hebben zien gaan is te erg voor woorden.

Het 'restaurant' op de camping is een verijdelde snackbar waarbij je liever niets wilt bestellen tenzij het daadwerkelijk in de frituur is geweest. De coq au vin was grijs, smaakloos en riep vragen op over de inhoud. De carpaccio was duidelijk kant en klaar uit de vriezer en leek wel met een haardroger ontdooid te zijn. Al het eten was slap, smaakloos en verre van vers. Wij vroegen ons af of er ook maar iets niet uit de vriezer kwam.

De kampeerplekken zijn er wel prima, maar als er ook maar iets stuk is kan je 5 dagen wachten voordat er iemand langs komt om het te maken. Erg handig.. ondertussen mag je wel voor de elektriciteit betalen om het vervolgens niet te krijgen..
berichtnr: 80933

| 2011 | hoogseizoen
Positief (9.4)
9.4
  • algemeen
    10/10
    10
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    10/10
    10
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    10/10
    10
  • prijs/kwaliteit
    10/10
    10
Een super camping, we hebben nu voor de vierde keer gekampeerd en dit zal zeker niet de laatste keer zijn.
Mede door de sympathieke eigenaren en de fraaie, grote plekken kom je hier heerlijk tot rust.
De camping is zeer geschikt voor jonge gezinnen met kinderen tot een jaar of 12, voor deze groep is er veel te doen, zowel in de vorm van animatie als twee prachtige, verwarmde zwembaden.
Ook voor volwassenen wordt er het e.e.a. georganiseerd, maar wil je van je rust genieten, dan kun je ook lekker een wandeling maken in de omgeving of wegduiken in je favoriete boek, de rust en ruimte maken dit allemaal mogelijk.
Het sanitair wordt, ook in de drukste periode, goed onderhouden.
Bij het restauran(tje) annex receptie kun je lekker eten en eventueel naborrelen, de prijzen zijn alleszins redelijk en aan de bar is het altijd gezellig, nooit rumoerig of luidruchtig, een prioriteit die de eigenaren hoog in het vaandel hebben.
Met dit alles en de gunstige tarieven is dit (voor ons) een super camping waar we graag weer komen, totnogtoe de beste camping in onze jarenlange kampeerervaring!
Een aanrader met hoofdletters.
berichtnr: 66408

  • <<
  • <
  • 1
  • >
  • >>

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review

Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen

* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review