U bent hier: Campings > Nederland > Noord Brabant > Asten - Ommel > Camping Oostappen Prinsenmeer

Camping Oostappen Prinsenmeer

Campingnr 19920
Negatief (5.9)    5.9
  • algemeen
    /10
    5.9
  • omgeving
    /10
    6.8
  • sanitair
    /10
    5.7
  • animatie
    /10
    6.2
  • zwembad
    /10
    5.6
  • kindvriendelijkheid
    /10
    6.1
  • plaatsen
    /10
    5.8
  • prijs/kwaliteit
    /10
    5.2
0 beoordeling(en)
Plaats Asten - Ommel
Land ned Nederland
Regio Noord Brabant
Website Open de website van deze camping in een apart scherm. open campingwebsite
Contact
Type camping Familiecamping Jongerencamping Strandcamping
Geschikt voor Families met kleine kinderen Families met oudere kinderen Kampeerders met huisdieren
Type campingWat voor type camping is dit volgens u?
Heeft u correcties of aanvullingen?
Geef nu uw mening over deze camping
Zoek
Zoek op regio

Zoek
Bekijk foto's

Oostappen Prinsenmeer  | Campingmening.nl

Reacties

52039 j.gaal
Positief (9.0)
9.0
  • algemeen
    9/10
    9
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    9/10
    9
  • animatie
    8/10
    8
  • zwembad
    9/10
    9
  • kindvriendelijkheid
    10/10
    10
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    9/10
    9
Super camping! Wij zijn al vaker geweest en blijven komen. Onze kinderen vinden het super. Waterfietsen, springkussen, trijntje, ko koala, golfen en nog veel meer. Oostappen tot volgend jaar.
berichtnr: 76927

51968 DE Heer
Negatief (1.6)
1.6
  • algemeen
    1/10
    1
  • omgeving
    4/10
    4
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    1/10
    1
  • zwembad
    2/10
    2
  • kindvriendelijkheid
    1/10
    1
  • plaatsen
    2/10
    2
  • prijs/kwaliteit
    1/10
    1
Hier nog een toevoeging op ons eerder geplaatste bericht

Er werden mensen ziek. Voordat dit nieuws in de media volop aandacht kreeg, waren er al 4 dagen eerder mensen ziek waar de EHBO over is ingelicht. de EHBO kwam langs bij mensen die ziek waren. Toch waren de wc"s elke dag op willekeurige momenten erg vies!
Na herhaaldelijk bellen met de receptie met de vraag of de eigenaar of hoofd camping mij wil terugbellen en toezegging dat hij dat in de middag zal gaan doen gebeurde dit niet. Volgende dag weer teruggebeld en volgende dag weer met dezelfde vraag u raad het al nee hoor niets.
Geen belletje terug, nergens te vinden. Het is onbegrijpelijk dat als de camping ook te boek staat als Familiecamping er vervolgens geen toezicht is op hangjongeren die tot VIER UUR IN DE NACHT VEEL HERRIE MAKEN en nog onbegrijpelijker is dat na herhaaldelijke meldingen er na 5 NACHTEN pas word gehandeld.
Nog nooit eerder meegemaakt.
Ruim 500 EURO voor herrie en uit je slaap te worden gehouden.

berichtnr: 76853

51967 DE Heer
Negatief (2.4)
2.4
  • algemeen
    3/10
    3
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    1/10
    1
  • zwembad
    2/10
    2
  • kindvriendelijkheid
    1/10
    1
  • plaatsen
    3/10
    3
  • prijs/kwaliteit
    1/10
    1
wij zijn op het Prinsenmeer geweest. Geboekt voor 10 dagen en zijn na 7 dagen weer vertrokken. Dit vraagt om uitleg denkt u dan:

Elke avond tot laat DJ Muziek buiten tot rond een uur tot twee uur in de nacht.. Op de camping is de regel dat het na 23..00 stil moet zijn. Alle jongeren die van de Party af komen blijven hangen bij de glijbanen en maken zeer veel lawaai. Wij en andere campeerders hadden daar veel last van. Harde muziek van radio in de wc, kinderfietsjes die worden weggenomen voor de caravan, rubberboot is lekgestoken, handdoeken verdwijnen van de scheerlijnen en droogrekken omdat de hangjongeren zich hier in de nacht mee willen afdrogen. Op maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag en zaterdag elke avond en nacht veel lawaai. ernstige overlast waardoor wij niet konden slapen!!!!
Elke dag de receptie ingelicht maar geen verbetering. Tot op zondag, dus NA 5 NACHTEN met herrie en onveiligheid is er beloofd dat de bewaking die normaal altijd aanwezig is op het park alles in de gaten gaat houden. Daar konden wij na al die nachten slecht te hebben geslapen niet meer op wachten en vertrouwen. Veel andere campeerders dachten er hetzelfde over.
In dezelfde week als wij er waren werden mensen ziek. Bij de waterfietsen stonk het erg vies maar met die melding werd niets gedaan, want na 3 dagen was die geur er nog.
Binnen is er een soort ballorig, een gedeelte voor de kleintjes en een gedeelte voor de ouderen kids. Geen enkel toezicht u raad het al grote kinderen verdringen de kleintjes en geen ouder maar ook geen toezicht van de camping te bekennen!
Toegangs kaart was niet toegezonden met de post gebeurde bijna nooit maar ondertussen stond er een rij die buiten de receptie begon met veel mensen die niets hebben toegestuurd gekregen.
Voor ruim 500 euro een zeer slecht verblijf en service. Duidelijk geen toezicht in de nacht. Maar wel de eis om 23.00 stilte op het park. Er mag natuurlijk wel tot laat richting een of twee uur vanwege het mooie weer buiten een muziek worden gedraaid en gezongen maar dan moet er ook toezicht op hangjongeren zijn.
De receptie weet nadat je bent geweest niets meer van je melding. Echt Echt Zeer slecht.
berichtnr: 76852

51860 stefanie
Positief (8.1)
8.1
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    9/10
    9
  • sanitair
    8/10
    8
  • animatie
    9/10
    9
  • zwembad
    7/10
    7
  • kindvriendelijkheid
    8/10
    8
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    7/10
    7
het was gewoon een top vakantie! niets op aan te merken
berichtnr: 76739

51847 Hendrie
Negatief (3.1)
3.1
  • algemeen
    3/10
    3
  • omgeving
    6/10
    6
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    1/10
    1
  • zwembad
    4/10
    4
  • kindvriendelijkheid
    4/10
    4
  • plaatsen
    5/10
    5
  • prijs/kwaliteit
    1/10
    1
Zeer slechte camping. bij aankomst waren ze vriendelijk maar als je een klacht hebt dan zijn ze niet thuis. Mensen trap er niet in en ga niet naar vakantiepark Prinsemeer. de comferthome was zeer smerig en er zat nog ontlasting in de wc. De receptie is zeer laks en lui ze doen niets met je klachten er was geen Wi-Fi wat welin defolder stond en sommige glijbanen zijn stuk en worden niet gerepareerd. Er was zelfs op donderdag avond een DJ die tot 01:45 in de openlucht door ging met muziek we trilden onze staceraven uit met de kids. midgetgolfbanen waren stuk en worden niet gererepareerd en kinderen kunnen zich hier behoorlijk een verwonden. verder is het zeer smerig op het park en er word niet of nauwlijks schoongemaakt
eten was zeer slecht zeker bij het buffet. ik ben niet vaak ontevreden maar dit was wel heel slecht. we gaan nooit meer hier na toe en gaan zeker ook nog een compesatie vragen. Mensen je bent gewaarschuwd voor dit park.
berichtnr: 76726

51796 Yvonne
Positief (6.3)
6.3
  • algemeen
    7/10
    7
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    7/10
    7
  • zwembad
    7/10
    7
  • kindvriendelijkheid
    7/10
    7
  • plaatsen
    7/10
    7
  • prijs/kwaliteit
    7/10
    7
Gezellige sfeer op de camping, sanitair; net een bouwkeet. Koude douches.
Mooie staan plaatsen voor caravan.
Wij waren op visite bij familie, auto op grote parkeerplaats gezet met het idee dat het voor Ä0.50 per uur veilig is.
Bij vertrek bleek dat linker vooruit is ingeslagen. Luxe radio er uitgebroken.
Geen camera's aanwezig!!!!!!
Wees opgelet. Receptie heb je niks aan, personeel interesseert het niet.
Zonde om je vakantie zo te eindigen!
berichtnr: 76672

50285 de heer
Negatief (4.0)
4.0
  • algemeen
    3/10
    3
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    5/10
    5
  • zwembad
    4/10
    4
  • kindvriendelijkheid
    6/10
    6
  • plaatsen
    1/10
    1
  • prijs/kwaliteit
    1/10
    1
receptie zeer slecht niet klantvriendelijk je kunt een grote mond krijgen als je iets vraagt sanitair smerig douches en wc kapot wasbakken verstopt glijbanen trampolines kapot wifi werkt nergens kampeerplekken teklein 70 vierkante meter e je betaald voor 100 vierkante meter.
berichtnr: 74813

50089 Pieter
Positief (7.4)
7.4
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    8/10
    8
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    7/10
    7
  • zwembad
    7/10
    7
  • kindvriendelijkheid
    7/10
    7
  • plaatsen
    8/10
    8
  • prijs/kwaliteit
    8/10
    8
Jammer dat bij aankomst om 14.00 uur bij de caravan ,die net schoon was gemaakt , tot 15.00 uur moesten wachten Voor de sleutel om vervolgens een
rij van 3 kwartier te moeten staan voor de sleutel. had uitgelijnd de sleutel had gegeven was de rij minder lang en een nog tevredener klant.
Misschien een tip voor volgend seizoen. Wij en dochter zijn verder dik tevreden verder maar ietsepietsie meer klantgerichtheid zou wat minder ergernis gec
Ven . 2 jaar terug geen enkel probleem.
Super de toegangpas en de kaartjes van toevoren toesturen.
Pieter Both

O ja hetwas 38 graden met water kannen dat weer wel. TIP
Als dit systeem zo is zet dan 10man neer om de KLANTEN weg te werken

berichtnr: 74608

49929 Charlotte
Positief (8.3)
8.3
  • algemeen
    8/10
    8
  • omgeving
    8/10
    8
  • sanitair
    7/10
    7
  • animatie
    10/10
    10
  • zwembad
  • kindvriendelijkheid
    8/10
    8
  • plaatsen
    8/10
    8
  • prijs/kwaliteit
    8/10
    8
Hallo,

Ik ben met mijn 2 dochters een weekendje weg geweest, van vrij 19-07-2013 tot zon 21-07-2013. Normaal mocht je tot maandag 10.00 blijven maar wij vonden het handiger om één dag van te voren weg te gaan zodat het ons gehaast bespaart.

Wegwijzing
Ik vond de wegwijzing matig, omdat wij erg ver zaten in vak J, en er stond een bordje met 'Vak J' en dan 1-22 en wij hadden J016A. Wij gingen met openbaar vervoer omdat ik het niet aandurfde met me auto, omdat deze onderhand 19 jaar oud is.. dus ja met openbaar vervoer ging het ook gewoon prima, je moet wel een taxi nemen vanaf Helmond want er gaat geen bus heen, dat vonden wij ook niet erg. Maar met onze zware tassen naar de andere kant van het park te lopen was wel erg zwaar, maar dat wisten we zelf ook wel, omdat het slecht aangegeven was konden wij onze chalet amper vinden. Een man van het park heeft ons geholpen, dat was wel erg fijn.

De comforthome:
Wij zaten in een 6-8 pers comforthome luxe, was een mooie chalet meeste gedeelte was het schoon. Alleen het servies en glazen waren niet echt goed schoongemaakt, maar afwasje erover heen vonden wij niet erg om te doen.

Restaurant:
Wij aten de eerste avond bij het buffet restaurant waar je zelf iets af kon halen. Nouja, het zag er allemaal goed en smakelijk uit. Tenminste het meeste over het algemeen wel. Dus daar zijn wij wel tevreden over.

Bestelling via SMS is niet echt goed gelukt:
Wij hadden op onze tafel in onze chalet bij binnenkomst een folder waarop stond dat je iets kon bestellen bv. Pizza, halve kip menu enzovoorts. Nouja heel fijn dachten wij, wij bestellen. Er stond duidelijk 'Je krijgt een bevestiging terug als het klaar is en waar je het op kan halen'. Nouja, na 1 dag nog niks terug gekregen. Dus moesten wij het navragen, en later werden we wel gebeld. Wij hadden een pizza besteld en 2 halve kip menu's dus wij het ophalen, de halve kip werd een hele kip.. omdat ze de kipschaar niet konden vinden, en één van de personeels leden zei 'Ja.. ik ga dus echt niet die kip snijden hoor!?' Nouja.. geen probleem 2 halve kippen maakt 1 kip dus ja, hadden we het zelf door elkaar gesneden. En wij dachten over de pizza nou hij zou vast wel groot zijn (wat je van een pizza verwacht). En je kreeg een of ander rondje wat een pizza moet voorstellen. Nou nee dus.. kan van mij wel beter. Want mijn dochter had echt geen kinder pizza besteld.

Verder was alles hartstikke goed, qua uiterlijk en netheid. Mooi strandje, en het mooie weer deed natuurlijk goeie zinnen. Ik weet niet of ik hier nog een keer heen ga, maar dat zie ik dan wel weer.

Met vriendelijke groet,
Charlotte.
berichtnr: 74435

49306 vd willik
Negatief (5.6)
5.6
  • algemeen
    6/10
    6
  • omgeving
    8/10
    8
  • sanitair
    6/10
    6
  • animatie
    3/10
    3
  • zwembad
    5/10
    5
  • kindvriendelijkheid
    5/10
    5
  • plaatsen
    7/10
    7
  • prijs/kwaliteit
    6/10
    6
onze stacaravan voor 8 personen was ruim genoeg en redelijk goed schoongemaakt. Enkel jammer dat er geen acht stoelen waren om buiten te zitten. We zaten in het bosgebied van het park waar de caravans wat verder uit elkaar staan. Bij het meer staan ze bijna tegen elkaar aan.

Het zwembad had voldoende vermaak, 2 leuke glijbanen. de mate van schoonmaak viel wel erg tegen. Kleedhokjes vies, vloeren vies en nooit iemand zien schoonmaken/desinfecteren.

Kindvriendelijkheid scoort een vijf omdat er weinig veiligheid voor kinderen is. Verbanddoos gewoon helemaal leeg, personeel bij klimtoestel duidelijk geen verstand van EHBO. De kinderen vonden het animatieteam wel erg leuk.

Bij contact met personeel lijkt het alsof alles wordt gedaan om moeilijk te doen en geen service te verlenen. Een overzicht van ergernissen met personeel:
-2 uur wachten voor inchecken
-geen waterfiets willen uitlenen omdat de campingpas niet mee was
-anderhalf uur wachten op het terras om bedient te worden en dan te horen krijgen dat ze al die tijd al rondjes loopt (ze was meer aan het praten met collega)
-bij hoogzwangere op laatste dag geen extra rolletje wc papier willen geven
-we waren met 2 gezinnen, 1 gezin was dag eerder weg. Aangezien er maar 1 auto op terrein mag zijn steeds heen en weer lopen (20 minuten)
Bij weggaan eerst auto 1 eraf, auto 2 erop
auto 2 inladen en dan bij de slagboom niet eraf mogen want het slagboompasje is niet mee. dus half uur moeten wachten tot vriend weer terug gelopen was voor pasje terwijl ze gewoon de slagboom open hadden kunnen doen.
-Half uur gewacht op treintje wat zou rijden maar nooit gekomen is( affiche op halte:'rijdt om 11 uur en 1500 behalve op aankomstdagen vanwege drukte.' Het was op dinsdag.

Het personeel lacht je gewoon uit als je op een nette manier je beklag doet. absoluut geen klant=koning mentaliteit.

Als uitstapje valt beekse bergen aan te bevelen.

berichtnr: 73620

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review

Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen

* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review