U bent hier: Campings > Hongarije > Balaton > Balatonfüred > Camping Füred
zoek op regio
klik op de kaart

Camping Füred

Campingnr 17351
Positief (6.6)     6.6
  • algemeen
    /10
    6.6
  • omgeving
    /10
    7.3
  • sanitair
    /10
    4.5
  • animatie
    /10
    6.2
  • zwembad
    /10
    6.6
  • kindvriendelijkheid
    -
  • plaatsen
    /10
    9
  • prijs/kwaliteit
    /10
    6
13 beoordeling(en)
Plaats Balatonfüred
Land hon Hongarije
Regio Balaton
Website onbekend. Weet u de website? Klik hier!
Kaart/gps Zoek op Google Maps (experimenteel) toon op kaart | route naar deze camping
Contact
Type camping Wat voor type camping is dit volgens u?
Geschikt voor Aan wie zou u deze camping aanraden?
33839 Kaatje schrijft op: 07.01.10 06:22:18 in het forum
Forumoproep
happy camp stacaravan
Ook wij gaan in aug. naar deze camping. Wij hebben geboekt via Vrij uit. Kan iemend mij vertellen hoe de stacaravan van Happy camp er uit ziet? Alvast bedankt
berichtnr: 51904
reageer
31858 Maria schrijft op: 23.08.09 22:27:40
jaar: 2009 | hoogseizoen
Negatief (5.5)

5.5
  • algemeen
    7/10
    7
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    3/10
    3
  • animatie
    -
  • zwembad
    5/10
    5
  • kindvriendelijkheid
    -
  • plaatsen
    9/10
    9
  • prijs/kwaliteit
    6/10
    6
Aug. 2009.Kinderen van 15 en 16 hebben zich goed vermaakt. Camping halfvol. van animatie geen gebruik gemaakt. Aanbeveling supermarkt: Penny iets verderop. Vanwege elke avond disco in Sundancepark slecht geslapen. In weekend rukt de Eerste Hulp Helicopter regelmatig uit. Ook is er op loopafstand een rondvlucht te nemen, in het weekend druk; door de week bijna niet. Met andere woorden: Leuke camping voor jongeren, VEEL Lawaai en ABSOLUUT SLECHT ONDERHOUDEN TOILETGEBOUWEN.
berichtnr: 49172

28552 Sjoukje schrijft op: 18.05.09 21:46:25 in het forum
Forumoproep
winkel aanbod
hallo mensen wij(twee volwassenen en drie kinderen twee van twee en een van een)gaan begin juni naar ballaton fured.Vraag me af wat er te koop is wat betreft levensmiddelen.Groente, potjesvoeding,luiers luierdoekjes,vla, yogurt, yogiedrink etc.En waar kun je goed overnachten bij de heen en terug reis?
Bedankt voor de eventuele reactie's
berichtnr: 44282
reageer
 
28552/77.250.234.104reactie van 28552 Karin Kuipers op: 23.06.09 12:34:35
Tegenover de camping is een redelijk grote plus supermarkt. Alles is te koop. pindakaas, hagelslag en padjes voor de senseo zelf meenemen. Voor de rest alles wat in Nederland te koop is, is in Hongarije ook te koop. Ook onze A-merken. In de buurt van Füred vind je Tesco, Plus, Spar, Lidle, Pennymarkt.
berichtnr: 45657
26680 Jos schrijft op: 30.11.08 22:21:53
jaar: 2007 | hoogseizoen
Negatief (3.8)

3.8
  • algemeen
    6/10
    6
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    1/10
    1
  • animatie
    1/10
    1
  • zwembad
    4/10
    4
  • kindvriendelijkheid
    -
  • plaatsen
    -
  • prijs/kwaliteit
    -
Deze zomer naar camping fured geweest.
Kei goedkoop daar allemaal maar wat een vuile rotzooi!
dat is egt niet normaal de douches zijn zo vies putjes helemaal vol haren van andere mensen egt gewoon Ranzig.
Ik ga hier nooit meer heen ben verschrikkelijk boos van die vamping.
berichtnr: 40777

25513 Eric schrijft op: 25.08.08 22:14:04
jaar: 2008 | hoogseizoen
Negatief (5.4)

5.4
  • algemeen
    5/10
    5
  • omgeving
    7/10
    7
  • sanitair
    5/10
    5
  • animatie
    5/10
    5
  • zwembad
    5/10
    5
  • kindvriendelijkheid
    -
  • plaatsen
    -
  • prijs/kwaliteit
    -
De camping heeft veel voorzieningen: meerdere restaurants (goed!),diverse winkeltjes, zwembad, eigen strand, waterski/surfen, grote supermarkt en recht tegenover de camping nog twee grote supermarkten. Waar wij zaten (plekken van 100 m2) waren grote bomen met veel schaduw en tussen de plaatsen mooie hegjes. Dit in contrast met bijvoorbeeld waar de Vacansoleil tenten stonden, dit was heel erg. Tent tegen tent, op een kaal veld tegen het zwembadgebouw aan. Hier wil je beslist niet zitten.

De camping is nogal onpersoonlijk. Bij de receptie zijn diverse loketten, je kunt er betalen en inchecken, maar vraag vooral niet iets anders. Voorbeeld: onze campinggas-tank was op. Op deze camping kun je deze niet laten bijvullen, en ze weten ook niet waar dan wel. Uiteindelijk naar camping europe gereden, daar kon men ons zo helpen. Nog een voorbeeld: midden in de nacht werden wij wakker gehouden door harde muziek uit het restaurant. Na een half uur ergeren toch maar opgestaan en gaan kijken. Niemand te zien. Vervolgens gemeld bij de portier. Hij zou er iemand voor sturen. Na een half uur eindelijk hield de muziek op. Nog een voorbeeld: de plek naast ons werd als extra parkeerplaats gebruikt, op een gegeven moment stonden er continu 3 auto's. Dit is tegen de campingvoorschriften, ik heb dit gemeld bij de receptie. De vrouw achter het loket zei ja ja en schreef mijn plaatsnummer op, en ging weer iets anders doen. Natuurlijk gebeurde er verder niets met mijn klacht.
Het grote bezwaar van deze camping is dat je niemand kunt aanspreken, er is gewoon niemand de baas. Nog een voorbeeld: ik ging rond een uur of vijf 's-nachts naar de wc, en er lag midden in het gebouw een grote hoop smeulend wc-papier, klaarblijkelijk net in brand gestoken. Verder waren de toiletten een vieze troep. Dit gebeurt, wat ik gehoord heb van andere campinggasten, vooral door dronken Deense jongeren, die 's-nachts een spoor van vernieling trekken op de camping. Hier wordt niet tegen opgetreden. Er zijn hier geen vaste gasten die de campingeigenaar waarschuwen, of die verantwoordelijkheid nemen.

We hebben van horen zeggen dat de eigenaar van deze camping er niks meer aan doet, omdat de camping op termijn weg zal gaan en plaats zal maken voor vakantiewoningen. Dit zou goed kunnen.
Kortom: mooi aangelegde camping met alle voorzieningen, maar slecht beheer.
berichtnr: 39032

23971 Richard schrijft op: 12.07.08 11:29:53 in het forum
Forumoproep
hoe rijden?
Hallo,

Kan iemand mij vertellen hoe je het best kan rijden ( rij je ook door tunnels) moet je onderweg tol betalen.

En waar kan je eventueel goed en voordelig overnachten.

berichtnr: 37046
reageer
 
23971/83.83.158.108reactie van 23971 gerard op: 07.06.09 14:16:03
hallo met gerard je komt geen tunnels tegen route keulen koblenz wusburg neurenberg regensburg dan oostenrijk tol vignet 22,50 linz aanhouden richting wenen daar zie je al hongarijen aangegeven bij de grens een snelweg kaartje kopen daarna verpremz aanhouden en dan zie je na twintig kilometer het balatonmeer met alle campingnamen vrg gerard
berichtnr: 44944
23928 Van Schuppen schrijft op: 09.07.08 23:09:55 in het forum
Forumoproep
rijroute en overnachten?
Heenreis

Wij gaan dit jaar voor het erst naar deze camping

En heb 2 vraagjes

Hoe kan je het beste rijden (zelf dacht ik aan Duitsland Oostenrijk)

Waar kunnen we dan goed en voordelig overnachten met 2 volwassenen
en 2 kinderren van 6 en 10
berichtnr: 36983
reageer
 
23928/83.83.158.108reactie van 23928 gerard op: 07.06.09 14:27:16
hallo met gerard hier bven heb ik de route al besprken vraag twee als je bij kleine dorpjes de snelweg afgaat zie je overal bordjes gasthfvoordeliger dan hotels de verhalen van de camping toiletten dat doen vaak kinderen vrg gerard
berichtnr: 44946
>>>>

Camping zelf bezocht? Schrijf hieronder een review
Heeft u een vraag? Gebruik dan forumbericht plaatsen
 
* Algemene indruk:
* Omgeving/ligging:
Staat van het sanitair:
Animatie/activiteiten:
Zwembad:
Kindvriendelijkheid:
Staanplaatsen:
Prijs/Kwaliteit:
Negatief over deze camping. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Positief over deze camping. niet van toepassing
   

Uw mening:

Let op:
De volgende tekens zijn niet toegestaan i.v.m. spam:
%<>{}[]|\"^`

Mening:
- positieve punten?
- minder positieve punten?
- welke uitstapjes kunt u
andere aanbevelen?

Tip:
Gebruik af en toe een lege regel voor een prettig leesbare review!

* wanneer was u hier? * periode:
* type de tekens over Security Code:
Uw gegevens  
* man / vrouw: man vrouw
* naam: info
* email adres:
 toon mijn e-mail adres bij mijn review
*=verplicht. De redactie heeft het recht berichten te verwijderen, aan te passen of te verplaatsen. Uw IP adres wordt gelogd.
Füred | Campingmening.nl